• Ново
Велигденски Женски Резервоари Без Ракави Обичен Лабав Елек Кружен Врат Врвен Елек на Клиренс

Велигденски Женски Резервоари Без Ракави Обичен Лабав Елек Кружен Врат Врвен Елек на Клиренс

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Женско Велигденско Печатење Без Ракави Секојдневен Тркалезен Елек За Широк Врат Машки И Женски Врвен Тркалезен Елек За Врат Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.Совршен Натпревар со вашите омилени шорцеви итн. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне. Облечете Ја Оваа Маица за да изгледате повеќе господин. Секој ден со него е супер среќен. Сезона : Летен Пол : женски повод : Секојдневен,Дневен Материјал : должина На Ракавот на Плојестер : Тип На Краток Ракав : Печатен Стил : Мода, Секојдневна Облека : Одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ со големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см/40.94 "Рамо : 46см/18.11" Должина : 67см/26.38 "Вратот : 38см/14.96" изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!. Ова е одличен подарок за вашата сопруга/девојка или за себе. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Удобен материјал, погоден за различни прилики. Машина За Перење Со Торба За Перење, Миење Раце Ладно, Сушење На Линија, Не Избелувајте.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата