• Ново
солакол Туника Блузи За Жени Краток Ракав Жени Лабава Повик Краток Ракав V-Вратот Солидна Повик Блуза Маица Туника Блузи Врвови За Жени Повик

солакол Туника Блузи За Жени Краток Ракав Жени Лабава Повик Краток Ракав V-Вратот Солидна Повик Блуза Маица Туника Блузи Врвови

DEN 287.84

Износ
Това е достапна

Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95-115см/37.40-45.28" Должина : 66см/25.98" Големина : М Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100-120см/39.37-47.24" Должина : 67см/26.38" Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105-125СМ/41.34-49.21" должина : 68см/26.77" Големина : xl големина : x-големи сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 БИСТА : 110-130см/43.31-51.18" должина : 69см/27.17" големина : xxl големина : xx-Големи Сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 115-135СМ/45.28-53.15" должина : 70см/27.56" _____ _ ЖЕНИТЕ лабава повик краток ракав v-Вратот Солидна Повик БЛУЗА МАИЦА TUNIC TOPS ве молиме Проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : Полиестерматеријал : Удобно и меко чувство, Лесна и Стилска карактеристика : Секојдневна Маица За Вратот V, проѕирно мрежесто деколте, краток ракав/без ракави, завршен рамен раб, основна цврста боја, трендовски и елегантен.Повод : Одлично За секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум,Одмор,Плажа,Вокација, Дружење, ви дава мода и среќа.Се Што Сакаме Е Да Ви донесеме Поинаква Мода. Ве Прави Мода И Уникатен Секој Ден.Информации за производот : Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Цврст Стил : Лежерна должина на Ракавот : Кратка Јака За Ракави : V-ѓердан : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 x Женски Блузи [ туника блузи за жени краток ракав ][ врвови за жени обични ]производот Се испраќа Од Кина, А Времето За Испорака Е Подолго, Ве Молиме Почекајте Трпеливо. Производот е со одличен квалитет и лесен за употреба, можете да купите со доверба. Ако не сте задоволни со нашите производи, можете да контактирате со службата за корисници за да ја вратите стоката за враќање на средствата. Ние обезбедуваме секакви производи под нашиот бренд, добредојде на пребарување. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме дајте ни рејтинг со пет ѕвезди.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата