• Ново
Фскјгк корејски Модни Жени Памучни Ленени Харем Панталони Со Цврста Боја Еластични Панталони Со Широк Појас Со Џебови Летни Панталони Бели М

Фскјгк корејски Модни Жени Памучни Ленени Харем Панталони Со Цврста Боја Еластични Панталони Со Широк Појас Со Џебови Летни

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Вклучете : 1 ЕЕЗ панталониразделни За Жени Жени Работни Панталони Канцеларија Обични Високи Панталони Направени визиза табела : . Големина : С Половината : 68см/26.77" : 100см/39.37" Должина : 81см/31.89"Големина : М Половината : 73см/28.74" : 105см/41.34" Должина : 82см/32.28"Големина : Л Половината : 78см/30.71" : 110см/43.31" Должина : 83см/32.68"големина : xl половината : 83cm/32.68" : 115cm/45.28" должина : 84cm/33.07"големина : xxl половината : 88cm/34.65" : 120cm/47.24" должина : 85cm/33.46" материјал : памучен лен,лесен и мек,пријателски за кожата,дише за носење за пролет и лето и fall. Карактеристики : Чаден висок струк,права широка нога,лабави дневни панталони со џебови,ленени панталони за плажа за жени прикриени, течни облечени панталони удобни и шик. Прилики : памучни ленени панталони совршени за секојдневниот живот, јога,џогирање,пешачење,ноќно излегување,активности на отворено,секојдневна облека,домашна облека,улична пот,излегување,одмор или облека на плажа, породилно. Нега на облека - овие женски ленени панталони на плажа имаат природни брчки. Ве молиме измијте со рака или машина со ладна вода, висат за да се исушат, а потоа брчките ќе исчезнат. Не ставајте во фен, или ќе се намали. Ве молиме, не избирајте големина исто како и вашето искуство.Ве молиме следете го нашето мерење на половината и измерете ја половината за да одговара.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата