• Ново
Хавајски Тики Глава Облик На Дрво Недовршен Исечок ЗАНАЕТ САМОСТОЈНИ Проекти Големина Дебела

Хавајски Тики Глава Облик На Дрво Недовршен Исечок ЗАНАЕТ САМОСТОЈНИ Проекти Големина Дебела

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Создадете возбудлива уметност од овие дрвени форми за самостојна употреба или за додавање елементи на други проекти, вклучувајќи декор на домот, училници, забави, свадби, честитки, ознаки за подароци, украси, украси и многу повеќе. Креативните можности се ограничени само на вашата имагинација.Додадете боја, дамка, сјај и повеќе во нашите дрвени форми! Одлично за искусен занаетчија, или прави забавен проект за развој на млади уметници. Нашите форми на дрвени занаети се прецизно ласерско сечење, создавајќи го тој прекрасен баран рустикален изгорен изглед.Прикажаната форма е направена од прекрасна Балтичка Бреза и е достапна во различни големини и дебелини. Наведените големини се однесуваат на најдолгата страна на обликот.Материјалите за оваа форма на занает се набавени од врвни американски компании и создадени во нашиот Мрзлив објект Во Калифорнија за да формираат висококвалитетен производ што ќе го негувате со години. ШАРМАНТНА ФОРМА НА ДРВО - нашите форми на занаети од дрво се прецизно ласерско сечење, создавајќи го тој прекрасен баран рустикален изгорен изглед. САМОСТОЈНА ЗАБАВА-Додадете боја, дамка, сјај и повеќе во нашите дрвени форми! Одлично за искусен занаетчија, или прави забавен проект за развој на млади уметници. ЗАБАВИ И ЗАНАЕТ-Создадете возбудлива уметност Од овие дрвени форми за самостојна употреба или за додавање елементи на други проекти, вклучувајќи домашен декор, училници, забави, свадби, честитки, ознаки за подароци, украси, украси и многу повеќе. Креативните можности се ограничени само на вашата имагинација. ВРВЕН КВАЛИТЕТ-прикажаната форма е направена од прекрасна Балтичка Бреза и е достапна во различни големини и дебелини. Наведените големини се однесуваат на најдолгата страна на обликот. ИЗРАБОТЕНИ ВО САД-материјалите за оваа форма на занает се набавени од врвни американски компании и создадени во нашиот Мрзлив калифорниски објект за да формираат висококвалитетен производ што ќе го негувате со години.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата