• Ново
Pxiakgy Транспарентни Чевли Бо Складирање Бо Простор Заштеда На Кревет Дното Чевли Кабинет Домаќинство Доказ Чевли Организатор Складирање пакет Греј

Pxiakgy Транспарентни Чевли Бо Складирање Бо Простор Заштеда На Кревет Дното Чевли Кабинет Домаќинство Доказ Чевли Организатор

DEN 431.84

Износ
Това е достапна

Транспарентна Кутија За Чевли Кутија За Складирање Простор За Заштеда На Кревет Долен Кабинет За Чевли За Домаќинство Доказ За Организатор На Чевли Карактеристики : € Висококвалитетен Материјал ● нашата кутија за складирање На преклопување е изработена од висококвалитетен и издржлив памучен и ленен материјал, кој е издржлив, не избледува, не деформира, преклопен, свеж и невкусен, а предметите за чување свежи се чисти и хигиенски.[Голем капацитет] може да складира чевли, облека, џемпери, јоргани итн. Партицијата може да се расклопи, а просторот може слободно да се користи[Внатрешна партиција] партицијата може слободно да се прилагоди во големина според потребите; партицијата исто така може да се расклопи.●Транспарентен визуелен дизајн на прозорецот ● Транспарентен прозорец е поудобно да се преземат работи.●Повод за употреба е Погоден За студентски дом и стан, можете да ја ставите кутијата за складирање под креветот за да заштедите простор за Преклопување.Кога не ја користите нашата кутија за складирање, таа може да се преклопи и компресира за складирање без да зафаќа простор.Големина : 58€30.5€14cm/22.83€12x 5.51 inchesmaterial : памук и постелнина производи вклучуваат : 1 ● Кутии За Складирањеизмерна Должина S58x 30.5€14cm/22.83€12x инчи Matercoand len Prodinclud € Stobox Sizeltheizeltheightheightheightheightheightheytheightheightheytheythean. Пакетот вклучува : една торба за Складирање. Пакет за складирање.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата