• Ново
Блузи со манжетни За Жени Обични Маици Со Кратки Ракави Отпечатени Денот На Свети Патрик Женски Врвови Темно Сива 1X

Блузи со манжетни За Жени Обични Маици Со Кратки Ракави Отпечатени Денот На Свети Патрик Женски Врвови Темно Сива 1X

DEN 207.84

Износ
Това е достапна

Блузи со манжетни За Жени Обични Маици Со Кратки Ракави Отпечатени Женските Врвови На Денот На Свети Патрик Темно Сива 1xsize табела : Големина : S Биста : 90cm/35.43" Ракав : 16cm/6.30" Рамо : 39cm/15.35" Должина : 62cm/24.41"Големина : M Биста : 94cm/37.01" Ракав : 17cm/6.69" Рамо : 41cm/16.14" Должина : 64cm/25.20"Големина : L биста : 100cm/39.37" ракав : 18cm/7.09" рамо : 43cm/16.93" должина : 66cm/25.98"големина : xl биста : 106cm/41.73" ракав : 19cm/7.48" рамо : 45см/17.72" Должина : 68см/26.77"Големина : 2хл Биста : 112см/44.09" Ракав : 20см/7.87" Рамо : 47см/18.50" Должина : 70см/27.56"големина : 3хл биста : 118см/46.46" ракав : 21см/8.27" рамо : 49см/19.29" Должина : 72см/28.35"3. Удобно и пријатно за носење дома или на работа.Стил : Секојдневен, Модна Сезона : Aut, Зимски материјал : РАМКА ЗА ВЛЕЧЕЊЕ НА ЦВЦ1. Изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење.Фит : Одговара на големината повод : Дома, Секојдневно2. Кул е за носење.Пол : Должина На Женскиот Ракав : лежерна Маица Со кратки ракави со Долги Ракави печатен врв Денот На Свети Патрик5. Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.4. Овој лесен врв е совршен за оние пријатни денови!1 ЕЕЗ Женски Топшоу за перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сувост : Стандардни Совети : 1. Ве молиме споредете ги деталите со вашите пред да купите 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот3. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот,ви благодариме за разбирањето(1 см=0,39 инчи,1 инч=2,54 см)нашата продавница се фокусира на создавање на сите видови додатоци за облека и облека, како што се врвовите и дното. Добредојдовте пријатели да влезат во продавницата за да изберат вашата убавина никогаш не е дефинирана-Ви Посакувам пријатно шопинг искуство! Блузи со манжетни За Жени Обични Маици Со Кратки Ракави Отпечатени Женските Врвови На Денот На Свети Патрик Темно Сива 1 X. Женските Врвови Боја И Големина : Темно Сива;1 X.Женските Врвови Материјал : памук. Повод : Женските Врвови Се Погодни За Секојдневно Носење,Одмор,Канцеларија,Забава И Одмор Итн. Висококвалитетен Материјал : Женските Врвови Се Изработени Од Мека, Еластична И Мазна Ткаенина И Не Се Лесни За Бледнеење. Специјален Дизајн И Уникатна Структура : Длабоко Сакани Од Луѓето,Женските Врвови Се Суштинска Блуза За Жените 2023 Година. Совршен подарок : Овие Женски Врвови за жени се совршени за жени од сите возрасти. Можете да го носите сами или да ги подарите Овие Женски Блузи на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/мајка/сестра / баба. Висококвалитетна Услуга : Ние Ќе Ви Служиме Сесрдно И Ќе Ви Обезбедиме Висококвалитетна Услуга По Продажбата На Женски Врвови.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас~ Ви Посакувам Среќен Шопинг~.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата