• Ново
Поправка Плочи,, Рамен Одредување Поправање Заградата Конектор

Поправка Плочи,, Рамен Одредување Поправање Заградата Конектор

DEN 239.84

Износ
Това е достапна

Спецификација : Материјал : Завршна Обработка Од Нерѓосувачки Челик : Големина На Плоча За Полирање На Барел : 47 x 38 x 2mm / 1,85 "x 1,5" x 0,08 "(L*W*T)Дијаметар На Дупката за Монтирање : 5mm / 0,2 " Количина На Дупка : 4 Содржина На Пакетот : 8 x Поправка На Плочи Известување : производот на сликата може да изгледа поголем од вистинскиот, ве молиме проверете ја големината пред да нарачате.Ве молиме дозволете 0,1-0,5 мм се разликува поради рачно мерење, благодарам.Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. 1.Овие плочи за спојување се изработени од нерѓосувачки челик со добар квалитет, тврд и издржлив, можат да спречат ' рѓа и erзија, со што траат долго време. 2.Идеална алатка за поврзување на спојната аголна табла за мебел, лесна за поправка и ги прави вашите предмети за домаќинството да останат цврсти, како што се градите, екраните, прозорците и креветите. 3.Лесно за инсталирање со завртки. Завртките за монтирање не се вклучени.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата