• Ново
Боксер Безбедност, Куче Знак

Боксер Безбедност, Куче Знак

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Оваа сложувалка од 500 Парчиња Од Преса за Фенери може да се пофали со остри детали и живописни оригинални слики Од Безбедноста На Боксерот, Знак За Кучиња (19х27 инчи, Премиум Сложувалка Од 500 Парчиња За Возрасни и Семејство, Направена Во САД). - Производ мерки 19 1/4 х 26 5/8 инчи. -500 Парчиња Исечени Ленти, совршени за семејства и возрасни. - Дизајниран капак со слика на загатка што ќе се користи за повикување. - Дебела" одделение а " загатка одбор. -Дигитално печатење од висока класа за точност на бојата и издржливо сликање. - Оваа загатка е 100% Направена Во Америка. Фенер Прес е динамична уметничка компанија која е специјализирана за водечките слики во светот. Нашата колекција вклучува оригинални дела создадени од нашиот домашен уметнички тим, фотографија, трендови за декор во домот и канцеларијата, гроздобер уметност и многу повеќе. Вашата поддршка ни овозможува да продолжиме да го правиме она што го сакаме - создавајќи убава уметност. Загатка за сечење лента, дизајниран капак на кутијата за референца на сликата. Дебела, Одделение А, табла за загатки,дигитално печатење со висока класа. 100% Произведено Во Америка.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата