• Ново
Женска Мода Тренинг Со Долги Ракави Исечени Дуксери Со Патент Со Качулка Секојдневна Јакна Палто Надворешна Облека

Женска Мода Тренинг Со Долги Ракави Исечени Дуксери Со Патент Со Качулка Секојдневна Јакна Палто Надворешна Облека

DEN 351.84

Износ
Това е достапна

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 115см/45.67" Ракав : 46см/18.11" Рамо : 63см/24.80" Должина : 52см/20.47" Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 118см/47.24" Ракав : 47см/18.50" Рамо : 64см/25.20" ДОЛЖИНА : 53 CM/20.87" големина : l сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 биста : 124cm/48.82" ракав : 48cm/18.90" рамо : 65cm/25.59" ДОЛЖИНА : 54 CM/21.26" големина : xl сад : 12 Велика Британија : 16 еу : 42 биста : 130cm/51.18" ракав : 49СМ/19.29" Рамо : 66см/25.98" Должина : 55см/21.65" големина : Ххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 136см/53.54" РАКАВ : 50СМ/19.69" рамо : 67см/26.38" должина : 56см/22.05" женски моден тренинг со долги ракави исечени ДУКСЕРИ со КАЧУЛКА со КАЧУЛКА секојдневна јакна палто опис на производот ● Овие Женски Секојдневни јакни изработени од висококвалитетен материјал,Кои можат да Обезбедат исклучителна удобност и издржливост.●Женски секојдневни бомбардерски јакни, погодни за Aut, Зима и Пролет. Одлично за секојдневно носење,работа,училиште,состаноци,спорт,одмор, улично носење. Спарете Со Фармерки или Нозе измијте ги рацете со ладна вода/сува. Пол : Жени.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата