• Ново
Лисингтоол Блузи Мажи Плус Големина Зимски Капут Ревер Јака Со Долги Ракави Обложена Кожна Јакна Гроздобер Задебелен Капут Овча Кожа Патент Јакна Машки Зимски Пал

Лисингтоол Блузи Мажи Плус Големина Зимски Капут Ревер Јака Со Долги Ракави Обложена Кожна Јакна Гроздобер Задебелен Капут Овча

DEN 1103.84

Износ
Това е достапна

овој капут е помек, дише и многу удобен за носење.Стилот е стилски, тенок, тенок, опуштен, едноставен и конвертибилен. Во студената зима, овој капут станува уште потопол.98 "Должина : 81cm/31.77" Должина : 83cm/32.Затворање : Поштенски патент, ве загрева во студената aut или студената зима .

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата