• Ново
Фалкен Вајлдпик Р Т Солиден Терен ЛТ35Х11, 5Р 118р Ц Лесна Гума За Камиони

Фалкен Вајлдпик Р Т Солиден Терен ЛТ35Х11, 5Р 118р Ц Лесна Гума За Камиони

DEN 4208.48

Износ
Това е достапна

Falken Wildpeak R/T01 LT35 X11.5 R17 118r Coveviewthe Falken Wildpeak R/T01 е гума за сите терени дизајнирана за употреба на подигнати камиони, Теренци и дизел пикапи со голема моќност и им нуди на возачите силна влечна сила, ракување и перформанси на сопирање на и надвор од патот плус гаранција за живот на шарите на производителот со ограничена должина од 50.000 милји. Дизајниран за употреба на подигнати камиони, Теренци и дизел пикапи со голема моќност. Поддржан од ограничен производител од 50.000 милји животот на шарите. Три Врвни Планински Снегулки сертифицирани за употреба во тешки зимски временски услови. Агресивната хибридна шема на шарите на теренот обезбедува влечење на кој било терен. Оклопниот страничен ѕид ја подобрува заштитата од потенцијални удари или несакани пукнатини. Големина : LT35 X11. 5 R17. Опсег На Оптоварување : В. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата