• Ново
Јла-Битна Усна-Кошула Со Кратки Ракави-Средна

Јла-Битна Усна-Кошула Со Кратки Ракави-Средна

DEN 244.80

Износ
Това е достапна

Може да очекувате трајна издржливост со Оваа 100% Полиестерска, Унисекс Маица за Возрасни. Нашите дизајни се сублимирани рачно на нашиот сопствен бренд на полиестерски празни маици. Секоја кошула ќе има живописна боја со напредни перформанси за управување со влага. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : бидејќи секоја кошула е рачно изработена, ќе забележите некои "бели" несовршености во близина на области што се туткаат како јама за раце, страни или линија на вратот. Ова е нормално и дел од процесот на печатење. Секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% автентичен. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран тим за графичка уметност во куќата, кој често рачно црта и го илустрира секој дизајн на маичка. 100% Задоволство е загарантирано! Ако не сте задоволни со нашиот производ, ние ќе го замениме или ќе ви вратиме веднаш. Нашите кошули се перат во машина. Падне сува ниска. Да не зборуваме, нашите графички маици се совршен подарок за одмор, подарок за роденден или само почестете се!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата