• Ново
Лесно Улична Намена лизга онс

Лесно Улична Намена лизга онс

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Стилски чевли што ќе можете да ги носите цел ден, Целта По Лесна Улица е детална со ситни перфи на горниот дел што ја прават посебна. Има истегнување на гор што ви дава простор за движење, амортизиран внатрешен ѓон и текстуриран надворешен ѓон за одлично зафаќање. Поместена влошка. Квадратен Прст. Двострани Гор за помош со сопствени одговара.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата