• Ново
Лето Плус Големина Блузи Жени Краток Ракав 3д Животински Печатени О-Вратот Блузи Плус Големина Маица Блуза Црна Голема

Лето Плус Големина Блузи Жени Краток Ракав 3д Животински Печатени О-Вратот Блузи Плус Големина Маица Блуза Црна Голема

DEN 351.84

Износ
Това е достапна

Женски Краток Ракав 3д Животински Печатени О-Вратот Блузи Плус Големина Маица Блуза Карактеристики : Сезона : Лето : Женски Повод : , Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Должина На Ракавот : КРАТОК Ракав Јака : о-дебелина на вратот : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Женски Блуза Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Табела Со Големини : Летни Врвови Со Плус Големина Женски кратки Ракави 3д Врвови Со Печатени Животни Со О-Врат Плус Големина Маица Блуза Црна Голема. ●Големина●нашата облека е азиска големина. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете една или две големини поголеми од вообичаеното. Ве молиме погледнете ја втората или третата слика за одредена големина. Questares дека Висококвалитетен Материјал : Висококвалитетен Полиестер, ткаенината е удобна, еластична и издржлива. Направени од водоотпорен материјал, мазно и меко чувство. ●ПРИЛИКИ < Одлучете се на блузи За Годишнина,Туш За Бебиња,Роденден,Секојдневен,Божиќ, Коктел И Забава, Велигден, Свршувачка,Ден На Таткото, Фестивал, Четврти јули, Дипломирање,Ноќта На Вештерките, Празник, Само Затоа Што,Марди Грас, Меморијален Ден, Ден На Мајката, Забава, Ден На Свети Патрик,. женска плус големина црна кошула надолу жени јмс облека плус големина женска плус големина облека жени плус облека плус големина блузи за жени бела маица жени маици со долги ракави жени плус големина блузи жени плус кошули туники женски плус големина плус големина туники летни блузи за жени плус големина блузи за жени за жени. кратки ракави кошули за жени женски туника блузи резервоарот блузи за жени плус големина црна маица жени џојбај експрес сина кошула жени цветни блузи за жени женски блузи плус големина обични врвови за жени женски плус големина кошули женски плус големина блузи туника топ женски блуза плус големина облека жени долги ракави блузи за жени. црни маици кошули за жени блуза де муер бели кошули за жени секојдневна облека за вештерки за жени женски врвови за туника за носење со хеланки плус големина комбинезони за жени жени плус маици плус големина летни кошули плус големина блузи за жени 3/4 ракави розови дами плус големина туника блузи жени шарени маици жени пеплум облечете го. плус големина блузи жени плус големина врвови женски маици бела маица женска облека врвови женски блузи женски маици женски летни врвови бела кошула плус големина женска облека блуза блузи летни врвови за жени.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата