• Ново
Гилдан Г Возрасни Тешки Мешавина Руно Екипажот

Гилдан Г Возрасни Тешки Мешавина Руно Екипажот

DEN 399.84

Износ
Това е достапна

8 мл., 50% памук ВО САД, 50% полиестер; воздушно млазно предиво отпорно На Пилули; Изработено со 50% одржливо и прилично израснат памук во САД; воздушно млазно предиво отпорно На Пилули; Шиење Со Двојна игла низ целиот; Поставени ракави; ребрести јаки 1х1, манжетни и појас со спандекс; Безбедносниот Портокал е во согласност СО Стандардите ЗА Висока видливост ANSI-ISEA 107; процесот на ПРОИЗВОДСТВО на гилдан користи 45% обновлива Енергија; инвестициската програма на гилдан во заедницата го поддржува Образованието, животната средина, ХУМАНИТАРНАТА помош и АКТИВНОТО ЖИВЕЕЊЕ во заедниците Во кои работиме; гилдан Г180 возрасни тешки мешавина 50/50 руно екипажот.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата