• Ново
Лулшоу Мини Караоке Кондензатор Микрофон За Телефон Компјутер Мини Микрофон

Лулшоу Мини Караоке Кондензатор Микрофон За Телефон Компјутер Мини Микрофон

DEN 703.84

Износ
Това е достапна

Мини Караоке Кондензатор Микрофон За Телефон Компјутер Мини Микрофонкарактеристика : 1) 3.5 двоканален приклучок, истиот интерфејс како обичните mp3/4 компјутерски слушалки, погоден за секој компјутерски модел2) Еднонасочен, анти-шум, високо-стандарден кондензатор микрофон јадро, може Да се користи како компјутерска опрема за снимање3) Совршена технологија за обработка на површински прскање4) интегрирана технологија за дизајн Со истегнување аудио Кабел И Тело На Микро Цевки5) Опремен со држач За Микрофон Микрофон за различни барања за употреба, може Да Се користи како алатка за мрежна комуникација за користење технички што Се користи ЗА : СНИМАЊЕ, реклами, разговор, друг веб-разговор итн. Опсег на употреба : лаптоп десктоп компјутер ТАБЛЕТ ТВ караоке паметен телефон, итн.(со приклучок од 3,5 мм)таблет За Мобилен телефон : Треба да се користи со Кабел за адаптер(не е вклучен) Спецификации : карактеристика На Покажување : одговор на фреквенција со една точка : 40-16500hzsensetivity : -28d B/P € 3dsignal на сооднос на бучава : Голема 56db (Повеќе од 58 Db)Импеданса : € 2.2 kstandard работен напон : 3.0 VBody должина : 5.3 дијаметар на смикрофонот : 1.6 содржина на пакетот : 1x мини телефон микрофон 100% Сосема Нов и добар квалитет. Стилски дизајн, цврст и издржлив. Направете го животот поудобен. Совршен придружник за секојдневна употреба. Подароци за семејството и пријателите.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата