• Ново
Женски Панталони Женски Изолирани Водоотпорни Еднобојни Џебни Панталони Панталони Темно Сива М

Женски Панталони Женски Изолирани Водоотпорни Еднобојни Џебни Панталони Панталони Темно Сива М

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Женски Изолирани Водоотпорни Џебни Панталони Во Цврста Боја Панталони Овие обични растенија имаат дизајн на почва, Долга должина со машна за фиксирање и додавање на дизајн на дизајн на мода. Лесна и нееластична ткаенина. Лабава фит силуета. Сезона : Есенски Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Почва : Секојдневно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Тенок Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Големина На Панталони Половината Колк м 66-72см/25,98-28,35" 94см/37,01" Големина : М Половината : 66-72см/25,98-28.35" Колк : 94см/37.01" Што Добивате : 1 Х Панталони. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Дебелина : Тенка. Сезона : umn. Материјал : Полиестер.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата