• Ново
Пудкоко Семејство Божиќ Појавување Пижами Сет Долг Ракав Писмо Печатени Карирани Врвови + Еластична Половината Долги Панталони Спиење Носат Во Собата

Пудкоко Семејство Божиќ Појавување Пижами Сет Долг Ракав Писмо Печатени Карирани Врвови + Еластична Половината Долги Панталони

DEN 430.24

Износ
Това е достапна

Семејство Божиќ Појавување Пижами Сет Долг Ракав Писмо Печатени Карирани Врвови + Еластична Половината Долги Панталони Спиење Носат Во Собата. Моден Божиќ печатен родител-дете дводелен комплет - - - нашата облека има мила свеж стајлинг сите ќе ги сакате, го прави целиот член на семејството шармантен; не можете да ја пропуштите оваа неверојатна облека.Tttttttt t T. T. Големина На Тато(см/инчи) : . St Bust : 106 cm/41.73 пресврт : t68-104 cm/26.8-40.9t Hip : t108 cm/42.52. Мтбуст : 112 см/44,09 пресврт : т72-110 см/28,3-43,3тип : т114 см/44,88. Lt Bust : 118 см/46.46 Половината : t76-116 см/29.9-45.7t Hip : t120 см/47.24. XLt Bust : 124 см/48,82 пресврт : t80-122 см/31,4-48t колк : t126 см/49,61. XXLt Bust : 130 cm/51.18 пресврт : t84-128 cm/33.1-50.4t Hip : t132 cm/51.97. Големина На мајка (см/инчи) : . St Bust : 97 cm/38.19 пресврт : 64-101 cm/25.2-39.8t Hip : t102 cm/40.16. Мтбуст : 102 см/40,16пресврт : 68-106 см/26,8-41,7тип : т107 см/42,13. Lt Bust : 107 cm/42.13пресврт : 72-111 cm/28.3-43.7t Hip : t112 cm/44.09. XLt Bust : 112 cm/44.09 пресврт : 76-116 cm/29.9-45.7t Hip : t117 cm/46.06. XXLt Bust : 117 см/46.06 пресврт : 80-121 см/31.5-47.6t Hip : t122 см/48.03. Големина на бебето (см/инчи) : . 60tlengh : t56 cm/22.05t Bust : 53 cm/20.87 t Age : t3-6 Месеци. 65должина : t60 cm/23.62t Bust : 54.5 cm/21.46таге : t6-9 Месеци. 70tlengh : t64 cm/25.2t Bust : 56 cm/22.05 t Age : t9 - 12 Месеци. 75tlengh : t68 cm/26.77t Bust : 58 cm/22.83 таге : t12 - 18 Месеци. Големина на дете (см/инчи) : . 2tt Bust : 63 cm/24.8t Половината : t42-60 cm/16.5-23.6t Hip : t65 cm/25.59. 3 Tt Bust : 65,5 cm/25,79пресврт : t44-64 cm/17,3-25,2t Hip : t68 cm/26,77. 4 Tt Bust : 68 cm/26.77 пресврт : t46-68 cm/18.1-26.8t Hip : t71 cm/27.95. 5 Tt Bust : 70,5 cm/27,76пресврт : t48-72 cm/18,9-28,3t Hip : t75 cm/29,53. 6 Tt Bust : 73 cm/28.74 пресврт : t50-76 cm/19.7-29.9t Hip : t78 cm/30.71. 8 Tt Bust : 78 cm/30.71 пресврт : t53-81 cm/20.9-31.9t Hip : t83 cm/32.68. 10 Tt Bust : 83 cm/32.68 пресврт : t56-86 cm/22-33, 9 t Hip : t88 cm/34.65. 12 Tt Bust : 88 cm/34.65 пресврт : t59-91 cm/23.2-35.8t Hip : t93 cm/36.61. СпецификацијаТ. Стил : МодаТ.Тип На Шема : Печатени. Материјал : Полиестер. Деколте : Вратот На Екипажот. Стил На Ракав : Долг Ракав. Повод : Повик. Боја : Сина. Содржина На Пакетот. 1 х Врвови. 1 х МАТЕРИЈАЛ ЗА ПАНТАЛОНИ : Нашиот Комплет За Пижами За Божиќно Семејство е изработен од висококвалитетен полиестер, кој дише и удобно, овозможувајќи ви вие и вашето семејство да се забавувате и да играте На Божиќ. КАРАКТЕРИСТИКИ : комплет Пижами што одговараат На Семејството. Долг ракав, печатење букви, врвови за дизајн со кружен врат, совпаѓање со еластична половина, божиќни елементи шема долги панталони, едноставни и модни. ПРИЛИКИ : оваа соодветна ноќна облека е погодна за пролет иumn. Божиќ, забава со пижами, секојдневна облека, домашна облека, семејна фотографија, секојдневен живот итн. ДОБАР ИЗБОР : овој комплет за семејни пижами е задолжителен за празнична семејна празнична прослава. Висококвалитетна, еластична и удобна ткаенина. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : нашиот комплет за семејна облека за спиење е убаво Да бидете Подароци за изненадување За Божиќ и Нова година за вашите драги членови на семејството.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата