• Ново
Кабел за напојување НЕМА5-15П ДО ИЕЦ Ц ЗА САМСУНГ HPR5072, HPR5072C, HPS4233, HPS-ft

Кабел за напојување НЕМА5-15П ДО ИЕЦ Ц ЗА САМСУНГ HPR5072, HPR5072C, HPS4233, HPS-ft

DEN 186.56

Износ
Това е достапна

5-15p - До-C15 каблите за напојување овозможуваат поврзување од високонапонски мрежен хардвер користејќи приклучоци Од Типот C15 електрични приклучоци со влезови од типот 5-15r. Тешката жица 14 WG поддржува напони до 250 V. Обликуваните краеви обезбедуваат доживотна употреба. 14 AWG 15a 125v Кабел За Напојување (NEMA 5-15 P ДО IEC320 C15). Лево Конектор Пол : Женски Лево Конектор Тип : Моќ IEC 320 Десен Конектор Пол : Машки Десен Конектор Тип : Моќ НЕМА 5-15-P. Должина : 3 стапки Боја : Црна. Моќност Рејтинг : 15 Засилувач/125 Волти. УЛ наведени и АДС одобрени / сите кабли се 100% рохс во согласност.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата