• Ново
Плодот На Разбојот Возрасен Оз ХД Памучна Маица-АЗАЛЕА-3ХЛ

Плодот На Разбојот Возрасен Оз ХД Памучна Маица-АЗАЛЕА-3ХЛ

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Плодот На Разбојот Возрасен 5 мл HD Памучна Маица-АЗАЛЕА - 3 XL 100% памучен дрес однапред, пепелта е 98/2% памук/поли; Атлетската Хедер е 90/10 памучна поли; Црна хедер 50/50 памук/поли; Неони, Ретро Грејачи лента Рамо до рамо; двојна игла покриен преден врат; Двојна игла зашиени ракави И долниот раб; Ткаенина Со ВИСОКА Густина ЗА исклучителна ЈАСНОСТ НА ПЕЧАТЕЊЕТО; беспрекорна ребреста јака од 1х1; 100% памучна пепел од дрес однапред изнесува 98/2% памук/поли атлетска хедер е 90/10 памучна поли црна хедер 50/50 Памук/Поли Неони, ретро грејачи и безбедносни бои се 50/50 памук/поли рамо - Лента За Рамо СО Двојна игла Покриен Преден Врат Со Двојна игла ЗАШИЕНИ РАКАВИ и долниот раб ткаенина со висока густина за исклучителна Јасност на печатење беспрекорна ребреста јака 1х1. Производ На Овошје На Разбој. Инстант Заштеда / Попуст : Испратете ни е-пошта откако ќе нарачате и веднаш ќе ви го вратиме попустот.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата