• Ново
Високи Перформанси Сет На Инјектори 600cc Гориво Инјектор за 2006-Киа Рио Гориво Инјектор-Tlf Перформанси Делови

Високи Перформанси Сет На Инјектори 600cc Гориво Инјектор за 2006-Киа Рио Гориво Инјектор-Tlf Перформанси Делови

DEN 4255.84

Износ
Това е достапна

Инјекторите За Гориво СО Перформанси TLF се национално познати по квалитет и прецизност. Секој инјектор е исто така тестиран под притисок за протекување, а ние вклучуваме документација за тестирање со секој инјектор за да можете сами да ги видите резултатите од тестот. Ние, исто така, ригорозно го тестираме секој инјектор за прецизен проток на гориво пред да се испрати итмс, симулирајќи ја и расата и употребата на улица. Ако имате прашања, ве молиме контактирајте Ги Деловите За Изведба НА TLF. Исто така, инјекторите што ги добивате можеби не се со иста боја како оние прикажани на сликата. 1 Година Гаранција и 30 Ден Политика За Враќање.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата