• Ново
Колорадо Држава Мапа Платно Гроздобер Ѕид Уметност

Колорадо Држава Мапа Платно Гроздобер Ѕид Уметност

DEN 607.84

Износ
Това е достапна

Ќе ви се допадне оваа висококвалитетна уметничка репродукција на платно од 1879 Година Колорадо Држава мапа Платно. Ова прекрасно уметничко дело е совршен додаток на вашиот тематски декор. Гроздобер мапи изгледаат одлично во домот, студијата или канцеларијата. Платното прикажува гроздобер мапа уметност со точна репродукција на бои. Овој висококвалитетен платнен принт ќе биде прекрасен додаток на вашиот ѕид со гроздобер тематика. Димензиите на оваа платнена ѕидна уметност се 18х24 инчи со обвивка од 1,5 инчи од секоја страна. Нашите отпечатоци од платно се направени по нарачка во САД од професионални уметнички рамки. Големина : 18 х 24 х 1,5 Инчи. Квалитет на музејот тешка категорија (400гсм), сатен/сјај, Платно од Американско производство. Платното без ОБА овозможува печатењето да го задржи квалитетот на бојата. Подготвен за закачување и претходно инсталиран со висечки хардвер. Шипката за носилки е изработена од дрво од топола исушено во печка. Прави незаборавен подарок.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата