• Ново
Ступел Индустрии Бања Гледајќи Табела За Очи Пишам Во Садот Фраза Графичка Уметност Необликувана Уметност Печатење Ѕид Уметност, 13х19

Ступел Индустрии Бања Гледајќи Табела За Очи Пишам Во Садот Фраза Графичка Уметност Необликувана Уметност Печатење Ѕид Уметност,

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Сите Наши Уметнички Отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД МДФ. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 13 х 0,5 х 19 Инчи-Оваа Преголема Верзија е 40% Поголема од Нашиот Стандард. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн На Дафне Полсели.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата