• Ново
Педалата, Должината Отпорна На Удари Спречуваат Лизгање Ножен Педал Прекинувач За Машини Темно Сина, Црвена

Педалата, Должината Отпорна На Удари Спречуваат Лизгање Ножен Педал Прекинувач За Машини Темно Сина, Црвена

DEN 207.84

Износ
Това е достапна

Педалата, Отпорни На Удари 1,35 Метри Должина Спречи Лизгање Нога Педалата Прекинувач За Машини Темно Сина, Црвена Спецификација : Тип На Ставка : Нога Педалматеријал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, СУНЃЕР, силикон, Бакарпедали Големина : Прибл. 100 х 61 х 30мм / 3.9 х 2.4 х 1.2 Внатрешна Должина : Прибл. 1,35 m / 4,4 ftpormance : Контролирајте го прекинувачот На Машинатаприменлив Тип На Напојување : Повеќето стандардни напојувања за интерфејс.Карактеристично : Висока чувствителност, силна и издржлива, хоризонтална лента може да спречи лизгање, чувство на чекор, удобно за употреба. Список на пакети : 1 x Педалата За Стапала Спречува Лизгање : дното на педалата на стапалото со 4 подлошки против лизгање, што може да го зголеми триењето со изгледот на контактот, да спречи негово лизгање при газење. Пренос : ножен прекинувач со стабилен пренос на струја и чувствителен контакт, кој е отпорен на абење и отпорен на удари, погоден за терминска работа. Отпорност на свиткување : прекинувачот за педали усвои дизајн на силиконски кабел, долг 1,35 метри, со отпорност на свиткување и нема да стане тврд во зима.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата