• Ново
Декорација Светла За Автомобил Хауба Флексибилни Дневно Трчање Светлина Лента Универзална Декор Светилка Почеток-Скенирање Декоративни Светлина

Декорација Светла За Автомобил Хауба Флексибилни Дневно Трчање Светлина Лента Универзална Декор Светилка Почеток-Скенирање Декоративни

DEN 383.84

Износ
Това е достапна

Опис : светлосната лента на аспираторот е изработена од висококвалитетен пвц материјал, мек и лесен за свиткување. Тоа е добро предупредувачко светло во дождливи или магливи денови. ЛЕД светлото НА аспираторот за автомобил е погодно ЗА 12v автомобили, Теренци, камиони и Џипови и може да се инсталира директно без промена на линијата на автомобилот.Спецификација : Материјал : пвц хосеволтаж : 12влажен извор : ледприменливи модели : Уницерсалмодел : Универзалкомпатибилни модели : Уницерсалбој : бела/црвена/ледена сина Изборна Листа за пакување : Дневно Светло за Трчање на Аспираторот*1 белешки : 1. Поради различните ефекти на мониторот и светлината, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата што е прикажана на сликите.2. Ве молиме простете мало мерно отстапување поради рачно мерење. LED Декорација Светла За Автомобил Хауба Флексибилни Дневно Трчање Светлина Лента Универзална Декор Светилка Почеток-Скенирање Декоративни Светлина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата