• Ново
Дуратрел Винчестер 57 96 Бела Винил Ѕид Решетки

Дуратрел Винчестер 57 96 Бела Винил Ѕид Решетки

DEN 415.84

Износ
Това е достапна

Претворете го вашиот двор во дворска градина со Белата Винилна Ѕидна Решетка Дуратрел Винчестер 57" х 96" голема решетка на врвот со украсни завршетоци што личат на древна порта на замокот. Прикажете ги вашите растенија за качување во величествен стил на тесната мрежа на оваа преголема решетка и гледајте како вашата ограда или ѕид се трансформираат со драматична, динамична убавина. Решетката е изработена од издржлив винил со титаниум оксид кој го штити материјалот од оштетување НА УВ зраците. Вашата решетка никогаш нема да избледи, пукне, излупи или треба да биде обоена, обоена или лакирана. Парчињата решетки пристигнуваат претходно фабрикувани за брзо и лесно склопување. Вклучен е целиот потребен хардвер. Сите производи На Дуратрел доаѓаат со 20-годишна ограничена гаранција на производителот. Дуратрел Винчестер 57" х 96 " Мока Винил Ѕидни Решетки Отпорни На Временски Услови, високо издржлив пвц винил. Функционална и декоративна решетка. Без одржување; никогаш песок, боја или лак. Вклучен е хардвер за монтирање на ѕид. Димензии : 57"W x 96" H. Собрание : 1-2 часа (1 асемблер).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата