• Ново
Ауео Резервоарот Врвот За Жени Жени Патент Против Вратот Резервоарот Врвот Без Ракави Повик Лето Маица Цветни Печати Тенок Елек Блуза Блузи Клиренс

Ауео Резервоарот Врвот За Жени Жени Патент Против Вратот Резервоарот Врвот Без Ракави Повик Лето Маица Цветни Печати Тенок Елек

DEN 207.68

Износ
Това е достапна

Женски Патент Против Вратот Резервоар Врвот Без Ракави Секојдневен Летен Маица Цветни Печати Тенок Елек Блуза Врвови Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Печатење,Секојдневна Маица,V Врат,Модна Маичка,Краток Ракав ,Маица Со Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.3.Печатената Маица ја прави посекси и попривлечна за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Жени, Девојка Прилика : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Печатење Јака : В Стил На Вратот : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Маици.USUKEUBust Length SSmall483478-86cm/30.71-33.86"64cm/25.20"MMedium6103684-92cm/33.07-36.22"66cm/25.98"LLarge8123890-98cm/35.43-38.58"68cm/26.77"XLX-Large10144096-104cm/37.80-40.94"70cm/27.56"XXLXX-Large121642102-110cm/40.16-43.31"72cm/28.35"Size : SSize. : Мал : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 78-86cm/30.71-33.86 "Должина : 64cm/25.20" Големина : MSize. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 84-92cm/33.07-36.22 "Должина : 66cm/25.98" Големина : LSize. : Large US : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 90-98cm/35.43-38.58 "Должина : 68cm/26.77" Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 96-104cm/37.80-40.94 "Должина : 70cm/27.56" Големина : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 102-110cm/40.16-43.31 "Должина : 72cm/28.35" Атрактивни Карактеристики : Основен класичен врат, специјален дизајн на лента за рамо што не се лизга, без грб и без ракави, цврста боја и висока еластичност. Овие секси врвови за жени би можеле да дадат ласкава форма и прилично симпатична за тинејџерките и модните жени дами. Разновиден, можете да носите како што сакате! Оваа култура блузи за тинејџерки / жени е основна и мода. Одлично е да се совпадне со сите видови долни делови како што се шорцеви со висок струк, здолништа, панталони, нозе, фармерки или спортски панталони за стилски изглед . Кардиган, јакна, блејзер исто така се препорачуваат многу. ✿+Се занимава Со Дозвола}Одлични подароци за неа, жените, сопругата или девојката пријател. Забрзана Испорака : 6-14 Дена. Стандардна Испорака : 8-20 Дена. Испорачани во рок од 24 часа.Уживајте во вашиот шопинг!. Различни големини : за да ви овозможат подобро искуство со абење, овие женски резервоари за житни култури имаат различни големини за да изберете, соодветни за повеќето жени и девојки, можете внимателно да ги прочитате деталите за големината во следниот опис или на сликите за да добиете соодветна големина за себе. Мора Високо Препорачана Марка : Ауео е бренд за животен стил кој комбинира стил, удобност, вклопување и перформанси. Висококвалитетното активно носење е достапно и достапно, совршено за фитнес ентузијасти и секојдневно слободно време.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата