• Ново
Комплет Алатки За Риболовни Линии југвит, Комплет Алатки За Три Парчиња Риболовни Линии Што се Одвојуваат 3, Материјали За Додатоци Корисни И Практични

Комплет Алатки За Риболовни Линии југвит, Комплет Алатки За Три Парчиња Риболовни Линии Што се Одвојуваат 3, Материјали За Додатоци

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

краток опис не е достапен : риболов плови поставува груби и тежини за крап wagglers меур и куки поставува курс и куки сет кутија риболов куки без бербер до најлон бербер големина 10 и тежини големина 14 големина 16 до најлон големина 12 риболов риболов торба. : Составен од капак, капа и мал приклучок, лесен е за употреба и погоден за риболов на отворено. : риболов додатоци се справи комплет автомобил справи крап сет прачка одмор кутија тегови плови риболов линија 10lb 8lb 6lb 4lb 15lb крап 30lb 12lb калем 15lb риболов мамки кутија бендови брод торба кофа риболов макари груб со линија се врти случаи со натоварени линија торба риболов тежини. : Ако не го сакате Вашиот Производ или какви било прашања,слободно контактирајте не,подготвени сме да помогнеме, ќе обезбедиме совршено решение. Комплет Алатки За Риболовни Линии, 30 парчиња 3-во-1 Отстранлив Триделен Комплет Алатки За Риболовни Линии Обезбедува Додатоци Корисни и Практични.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата