• Ново
Мечка Интензивна Подготвени Да Се Пука Самострел Пакет Со Обем, Треперат, Завртки, Петел јаже, И Восок, Стоук Заврши

Мечка Интензивна Подготвени Да Се Пука Самострел Пакет Со Обем, Треперат, Завртки, Петел јаже, И Восок, Стоук Заврши

DEN 735.84

Износ
Това е достапна

Дизајниран за перформанси, дизајниран за тесни четвртини. Интензивниот самострел мечка Х мери само 10 "широки петелки и 14" широки откачени. Откако ќе се заглави, моќниот удар од 12,7 инчи обезбедува разорна брзина до 400 стапки во секунда. Интензивното доаѓа во два скришум модели-Вистинитимбер Слоеви и Превез Стоук. Овој самострел со високи перформанси, возење со такт доаѓа подготвен за лов со 3 Стрели Од Мечка Х Труекс, осветлен опсег, треперење со 4 стрели, јаже за петел и восок од шина / жица. Мерки 10 "широк петел и 14" широк отклучен. Обезбедува интензивно моќни перформанси во компактна платформа. 12.7 " моќниот удар обезбедува моќ на силно удирање со 400 стапки во секунда. Механизмот против сув пожар помага во спречување на суво пукање. Овој пакет самострел подготвен за лов вклучува 3 Стрели Со Мечка Х Труекс, осветлен опсег, треперење со 4 стрели, јаже за петел и восок за подмачкување / жица.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата