• Ново
Зеленчук Спирализатор Машина За Сечење Сечење Морков Краставица Машина Кујна Овошје Виткање

Зеленчук Спирализатор Машина За Сечење Сечење Морков Краставица Машина Кујна Овошје Виткање

DEN 367.84

Износ
Това е достапна

Опис. Тип : Спирала Сечење. Стил : Кујна Машина. Материјал : нерѓосувачки Челик + ПС + гума. Метал : Нерѓосувачки Челик. Прилика : Секојдневен Живот, Кујна. Карактеристики : Спирален Сечач За Краставици Од Морков, Лупеч За Острилка, Резба Од Зеленчук. Дијаметар : 9,5 см/3,74" (Прибл.). Висина : 5см/1.97" (Прибл.) Храна За Бебиња.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата