• Ново
Лесна Нега Жените Широк Нога Цврсти Шорцеви Еластична Половината Еластична Половината Полиестер Лето Повик

Лесна Нега Жените Широк Нога Цврсти Шорцеви Еластична Половината Еластична Половината Полиестер Лето Повик

DEN 207.84

Износ
Това е достапна

Материјал : Тип На Полиестерска Ткаенина : Тип На Шема На Твил : Цврст(Стил) : Лежерни Акценти : сезона На чипка : Летен Оддел : Тип На Женска Големина : Редовен Стил на Панталони : Широк-Легоригин : ЦН(Потекло) Шема Нив : Други Типови : Лабави Карактеристики : Лесна Нега,Еластичен Струк : 25-Возраст 25-34 Години Гроздобер : Сега Тип На Половината : Висока Нега На Половината : Тип На затворање за Перење во машина : Еластичен Тип На Половината : Шорцеви Лесна Нега Жени Со Широки Нозе Цврсти Шорцеви еластична половината еластична Половината Полиестер Лето Секојдневен.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата