• Ново
Цврсти Женски Шорцеви, Дизајн На Џеб За Појас Со Врвки, Лесни Шорцеви За Теретана За Жени, Удобни Шорцеви За Жени шорцеви со проток

Цврсти Женски Шорцеви, Дизајн На Џеб За Појас Со Врвки, Лесни Шорцеви За Теретана За Жени, Удобни Шорцеви За Жени шорцеви со

DEN 915.20

Износ
Това е достапна

Женски Цврсти Шорцеви, Дизајн На Џеб Со Врвки За Ремени, Лесни Шорцеви за Теретана За Жени, Удобни Шорцеви За Жениинформации За Производот : мешавина Од Памук; Оксфорд .Увезени ДЕТАЛИ за затворање на врвка ЗА Машина ЗА Перење-ОВИЕ женски шорцеви имаат растеглива ткаенина за лесно движење и спој од 5".ОД СТУДИОТО ДО УЛИЦАТА - овие женски шорцеви ја нудат сета удобност што ви е потребна за теретана и целиот стил што го сакате за вашиот секојдневен изглед.Без МИРИС ЗА целодневно НОСЕЊЕ-контролата на Мирисот помага да се задржи ткаенината на овие атлетски шорцеви без мирис, така што ќе останете свежи цел ден, без разлика на се.Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 cmattence plz : Ако сте пумпа, препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Шорцеви.Големина Chart : Size USUKEUWaist Hip Length S483468cm/26.77"97cm/38.19"35cm/13.78"M6103672cm/28.35"102cm/40.16"36cm/14.17"L8123876cm/29.92"107cm/42.13"37cm/14.57"XL10144080cm/31.50"112cm/44.09"38cm/14.96"XXL12164284cm/33.07"117cm/46.06"39cm/15.35"XXXL14184488cm/34.65"122cm/48.03"40cm/15.75"XXXXL16204692cm/36.22"127cm/50.00"41cm/16.14"XXXXXL18224896cm/37.80"132cm/51.97"42cm/16.54" оваа женска ткаенина за Шорцеви е Мека, удобна, здрава и дише. Овие летни спортски шорцеви се специјално дизајнирани за модерни жени како вас кои сакаат спорт и слободно време и ве одржуваат жешки во жешкото лето. пријателска за кожата, меката ткаенина нуди мазна изведба со ниско триење, ги прави овие женски шорцеви за слободно време да одат за јога,на отворено,пешачење, лежење,трчање, џогери ,тренинг,спиење и одмор.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата