• Ново
Чудата за чуда за чудо, влечење на панталони за патенти од панталони

Чудата за чуда за чудо, влечење на панталони за патенти од панталони

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Чудата за чуда за чудо, влечење на панталони за панталони за панталони Карактеристики : Комплетна еластична половината е целосно покриена за дополнителна мекост. Предниот пораст седи малку под природната половината со пораст на грбот е малку повисок за поголемо покритие. Два предниот простран џеб. Еден голем карго џеб. Еден џеб за пенкало. Еден ќелија џеб. Комунална јамка. In Seam : Редовно - 31 ", Petite - 28", Thall - 33 ". Одлично за групите Чудата е специјално креирана со цел да се задоволат потребите на групата. Продолжена и плус големина заедно со асортиман на основни бои што се добро порибено, осигурете се за тоа дека чудата работа може да се грижи за која било група. Иновативната активна чудо од чудо, активна ткаенина од твил е конструирана со употреба на пофини, потрајни предива. Комбинацијата на овие елементи овозможува убава драпера и исклучителна рака, без да се жртвува сигурност и професионализам 360 степени на движење Активниот Твил само го зголеми Бар. Користејќи омилена мешавина од ткаенина во индустријата, 65% полиестер/35% памук, перформансите се засилени со додавање на механичко движење на движење без да се вклучи предиво од спандекс. Ова обезбедува трајна издржливост на мешавина од поли/памук, со движење на истегнување Ткаенина. Формулирано флексибилно вклопување обрнувајќи го внимателното внимание на секој детален детал, се користеше нов пристап со вклопување со прилагодување на секоја големина поединечно и во однос на носителот. Плус големината е дизајнирана и изградена специјално за поцелосна фигура. На сите стилови, додадено е мало обликување каде што се распрскува, но сепак дозволува потребната леснотија, што резултира во опуштено, модерно вклопување. Флексибилното вклопување обезбедува целосен опсег на движење. Редефинираниот стил на комфорна работа во живо останува полиран без да се жртвува функција : Утилитарните детали обезбедуваат складирање за гаџети и опрема додека одржувате чист, професионален изглед. Со иновативната ткаенина, вклопување и стајлинг, овие секојдневни стружења навистина ја редефинираат удобноста во живо.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата