• Ново
Dorcy 190-лумен LED сајбер светло светло

Dorcy 190-лумен LED сајбер светло светло

DEN 607.36

Износ
Това е достапна

Дорси 41-4750 190-лумен LED сајбер светло светло (жолта); 190 Лумени; Вистинскиот систем на рефлекторот на самото место обезбедува 250 метри зрак на светлина; Издржи тест од 8ft пад; ANSI FL-1 стандард; До 5-часовно време на трчање; Вклучува 4 аа жолти; Оваа светла светлосна светлина на Dorcy 190-лумен (жолта) е висококвалитетна ставка за светла и додатоци од нашите ламби за осветлување на отворено, рекреација и фитнес, светла на светла и додатоци. 190 Лумени. Системот за рефлектор на вистинско место обезбедува 250 метри зрак на светлина. Издржува тест за 8 -от капки. ANSI FL-1 стандард. До 5-часовно време на трчање. Вклучува 4 AA & Nylon Lanyard. Жолта.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата