• Ново
Булдог хардвер лесни куки за штипки

Булдог хардвер лесни куки за штипки

DEN 63.84

Износ
Това е достапна

4-инчни куки за штипки од хардверот Дорман се одлични за организирање на работилници и виси лесни предмети. Подземната кука со цинк има двојни prongs за да седне посигурно во таблата и винилните капачиња на краевите обезбедуваат безбедност. Се вклопува 1/4 инчен штип. Овој пакет содржи 3 куки. Дорман Хардвер нуди широк спектар на висококвалитетни, достапни и лесни за употреба предмети за секоја просторија во вашиот дом. Булдог хардвер лесни куки за штипки : Организирајте предмети на вашата табла. Се вклопува 1/4 во Pegboard. Макс. оптоварување 20 фунти. распоредено рамномерно на кука. Квалитетна челична конструкција. Обложено за да се спречи корозија. Модел# 3506131536.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата