• Ново
Хессуно Летен Ветер Супер Меко Овошје Серија Рудолф Кукла Играчки Украси Реквизити Декоративни Материјали Подароци

Хессуно Летен Ветер Супер Меко Овошје Серија Рудолф Кукла Играчки Украси Реквизити Декоративни Материјали Подароци

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Летен Ветер Супер Меко Овошје Серија Рудолф Кукла Играчка Украси Реквизити Декоративни Материјали Подароцикарактеристики : Ставете ги на маса, биро, камин и многу повеќе. Тие се празничен додаток на вашата домашна декорација.Совршен за ширење празничен дух и донесе среќа на целото семејство.Гномите ќе ви бидат задоволство и добро Расположение и ќе му дадат на секој ентериер атмосфера на удобност.Ставете ги на вашата работна маса за да донесете малку чудно расположение Во Домот/канцеларијата. Секој кадифен гном е апсолутно шармантен и ќе го освои секој љубител на гном heart.In фолклорот, Гномот го чува Домот и ги штити луѓето од несреќа. Плишаните гноми ќе ни донесат среќа, среќа, топлина и исто така ќе додадат малку магично Во Вашиот Дом/канцеларија.Рачно изработени. Врвен квалитет и фина Изработка.Дизајниран за секојдневна употреба и празнични украси.Големина : 24*10*7кмпакетот Вклучува : 1 х кукла Без лице Ставете ги На масата, бирото, каминот и многу повеќе. Тие се празничен додаток на вашата домашна декорација. Совршен за ширење празничен дух и донесе среќа на целото семејство. Гномите ќе ви бидат задоволство и добро Расположение и ќе му дадат на секој ентериер атмосфера на удобност. Ставете ги на вашата работна маса за да донесете малку чудно расположение Во Домот/канцеларијата. Секој кадифен гном е апсолутно шармантен и ќе го освои срцето на секој љубител на гном. Во фолклорот, Гномот го чува Домот и ги штити луѓето од несреќа. Плишаните гноми ќе ни донесат среќа, среќа, топлина и исто така ќе додадат малку магично Во Вашиот Дом/канцеларија.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата