• Ново
Барби најдобра модна пријателка принцеза авантура кукла, руса коса, деца играчки со векови, подароци и подароци

Барби најдобра модна пријателка принцеза авантура кукла, руса коса, деца играчки со векови, подароци и подароци

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Барби е денешна принцеза! Стоејќи над две нозе високи, Барби никогаш не изгледаше поубаво или стилски! Барби е артикулирана за да можете да ја преместите во забавни пози. Куклата за најдобра модна пријателка Барби 28-инчи го прикажува својот модерен стил со облека со мешани материјали. Луксузниот изглед на Барби е мода напред принцеза, комбинирајќи патики за отстранливи клинови, со печатено здолниште од лале, и елегантна виолетова јакна од плеска со јака од крзно. Таа дури доаѓа со отстранлива тијара за да додаде во модната забава! Барби е артикулирана за да можете да ја преместите во забавни пози. Соберете Барби во сите нејзини многу стилови за прекрасно забавно време! Возраст 3+ без разлика дали купувате детска играчка како подарок, роденденски подарок или само затоа што, најдобрата модна пријателка на Барби 28-инчи, принцеза авантура, авантуристичка кукла, руса коса прави прекрасно изненадување!. Застанувајќи 28-инчи високи, Барби лулка денешен изглед на принцезата . Нејзината облека има мешавина од убави текстури и ткаенини од faux крзно, печатено тул и плете . Таа има целосна артикулација на зглобот, лактот и рамото Тоа ја прави совршена за поставување . на возраст од 3+.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата