• Ново
Тиа Лупита Храна Салса Мача Чили Криза Масло, Брусница И Чиле, Морита

Тиа Лупита Храна Салса Мача Чили Криза Масло, Брусница И Чиле, Морита

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

Кажете "хола" на вашиот нов омилен зачин!. Воведување На Масло За Крцкање Тиа Лупита Салса Мача Чили, зачини што ќе го револуционизираат вашето кулинарско искуство. Откријте совршена рамнотежа на сладост и солена добрина во секое шише од ова вкусно крцкаво масло од чили. Нашата криза со масло од чили е преполна со крцкави парчиња чили, семиња и овошје кои даваат уникатна мешавина на текстури и експлозивни вкусови. Прелијте го ова масло врз вашите омилени тако, бурито, торти, енчилади и многу повеќе за да го направите вашето јадење дополнително вкусно!. Почестете се со автентичните вкусови На Мексико Со Храна Од Тиа Лупита Салса Мача Чили Крцкајте Масло!. Препуштете се на добрината на здравите масти со ова крцкаво чили масло погодно за кето! Овој сос од салса мача чили е направен со цели природни состојки, така што е совршен за оние кои следат начин на живот со малку јаглехидрати или кето. Тиа Лупита чили кризата нуди разноврсност како ниедна друга. Натопете го, наросете го, извадете го или истурете го врз се што сакате. Богатите и сложени вкусови на нашето чили крцкаво масло ќе го подобрат вкусот на вашите омилени јадења, издигнувајќи ги на сосема ново ниво. Направено во Мексико, ова масло за крцкање чили ја доловува суштината на традиционалната мексиканска кујна. Плус, ова масло од чили е исто така ниско-натриум, без глутен, не-ГМО и веган. Се грижи за различни преференции во исхраната без да се загрози вкусот. Дајте им на вашите јадења извонредни нивоа на вкусност. Додадете Ја Храната Тиа Лупита Салса Мача Чили Крцкајте Масло во вашата кошничка сега! Едно 7,5-Мл шишиња брусница и чиле морита Салса Мача чили криза масло. Совршена рамнотежа на сладост и солена добрина. Спакувани со крцкави парчиња чили, семиња и овошје. Направено со цели природни состојки. Без глутен, не - ГМО, вегански, низок натриум.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата