• Ново
ана Јубилеј Клипови Од Нерѓосувачки Челик Црево Клип Црево Стегач Црв Диск Црево Клип

ана Јубилеј Клипови Од Нерѓосувачки Челик Црево Клип Црево Стегач Црв Диск Црево Клип

DEN 319.84

Износ
Това е достапна

Карактеристики : - сосема нов и висококвалитетен-Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив - високопрецизен прилагодлив стегач за црево за запчаници за црви.- Висококвалитетен нерѓосувачки челик, отпорен на корозија, нема да ' рѓосува по долготрајна употреба.- Големината може да се прилагоди според побарувачката, а триењето на црвот е мало.- Може повторно да се користи и рециклира ако не сакате да останат таму каде што беа.- Апликација : Погоден За автомобилски цевки, водоводни цевки, цевки за хемиски машини, жици и кабли, нови енергетски возила, бродови итн.Спецификација : - Употреба : стегач за цевки - Тип : црево стегач црево Стегач - Стил : Мал Американец Со рачка - Количина : 10 парчиња - Боја : Сребро - Материјал : Нерѓосувачки челик + железо - Модели : 6-12мм, 10-16мм, 13-19мм, 16-25мм, 19-29мм, 25-32мм, 25-38мм (опционално)Пакет Вклучен : 10* Црево стегач со рачка (опционално)белешки : 1. Поради различни фактори како што се осветленоста на екранот и осветленоста на светлината, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од сликата на веб-страницата.2. Ве молиме дозволете мало отстапување помеѓу податоците и рачното мерење. - Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи. - Висока прецизност прилагодливи црв опрема црево стегач. ГРЕШКА : #ИМЕ?. - Големината може да се прилагоди според побарувачката, а триењето на црвот е мало. - Може повторно да се користи и рециклира ако не сакате да останат таму каде што беа.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата