• Ново
32 Класа ХД ЛЕД ТВ

32 Класа ХД ЛЕД ТВ

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Добијте ја саканата слика со оваа ТЕЛЕВИЗИЈА HD LED ОД RCA. Екранот од 32 инчи е доволно голем за да ви го покаже секој детал, но вистинската големина за спални, студентски домови, игралишта и насекаде на друго место просторот доаѓа со премија. Двете HDMI пристаништа ви овозможуваат да се вклучите и да уживате во вашиот филмски плеер, конзола за игри и други компатибилни уреди. Затоа, седнете, земете чинија пуканки и подгответе се да се опуштите пред овој прекрасен ТЕЛЕВИЗОР. Идеален за употреба во семејна соба, спална соба, кујна или домашна канцеларија. 32 во. ЛЕД екран со позадинско осветлување. Јасна резолуција со висока дефиниција од 720p со компатибилни медиуми и изворни уреди; стапка на освежување од 60 Hz. Брилијантен екран за живописни бои и исклучителен контраст; сооднос 16 : 9. Брзо и лесно поврзување со омилената содржина користејќи HDMI, Компонента и VGA. 100 мм х 100 мм веза способност. Вклучува далечински управувач, кабел за напојување, 2 ааа батерии, основен држач и 2 завртки.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата