• Ново
Миабела Женски Карат Т. Г. В. Овално Сечење Создаден Рубин Кружен Крој Создаден Бел Сафир И Кружен Дијамантски Акцент Стерлинг Сребрен Хало Левербек Обетки

Миабела Женски Карат Т. Г. В. Овално Сечење Создаден Рубин Кружен Крој Создаден Бел Сафир И Кружен Дијамантски Акцент Стерлинг

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Направете родениот јули да се чувствува посебно со Овие неверојатни Миабела Создаде Руби Создаде Бел Сафир И Дијамант Акцент Хало Левербек Обетки. Изработени во светлечко сребро, овие привлечни обетки имаат два комплети со овално сечење, наклон, создадени рубин скапоцени камења (9х7мм), 24 тркалезно сечење,-сет со кругови, создадени скапоцени камења од бел сафир (2, 5х2, 5мм) и осум тркалезни, поплочени, дијаманти (Г-Х-и, И3). Полиран до брилијантност, овие извонредни обетки се обезбедени со затворачи со лост. Совршен додаток за свадба на близок пријател. Изработени Во Сребро. 8кт т.г.в. Создаде Рубин И Создаде Бел Сафир. Создаден Рубин Сече : Овална. Создаден Бел Сафир Сече : Круг. Дијамантски Акцент. Дијамант Сече : Круг. Дијамантска Боја : Г-Х-И. Дијамантска Јасност : И3. Песна и Поплочување-Поставени Камења. Удобно обезбедено со затворачи со лост. Хало Левербек Обетки. Јули Раѓање Камен. Висока Полска Завршница-Завршена со висок лак за дополнителен сјај и сјај. Спакувани До Совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од сјај бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантна картичка, сите завиткани во неверојатна кутија за подароци. Безвременски Класици-Прифаќањето на најновите стилови е важно За Миабела, но нивното вртење безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобална Изработка-Миабела е кулминација на повеќе од 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат висококвалитетни накит и иновативна инспирација за секое парче. Миабела фин накит имаше уникатно парче за секој стил. Миабела Гаранција-Миабела гарантира дека целиот накит што го продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа е лого означува производи со висок квалитет, врвна инспекција, премиум материјали и неверојатно супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се сертифицирани точни според стандардите на Комитетот за Будност На Златарот. 100% Гарантирано Задоволство-Нашиот високо посветен тим за грижа за клиенти секогаш е среќен да помогне, доколку е потребно.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата