• Ново
Ронко големи морски школки, Оз

Ронко големи морски школки, Оз

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Големите морски школки Ронко се малку маснотии и се идеални за топли и ладни јадења со тестенини. Големите морски школки Ронко се исто така натриум и холестерол, направени без вештачки бои/вкусови и нема конзерванси. Како збогатен производ со макарони, ќе ги добиете дополнителните придобивки од основните хранливи материи како фолна киселина, рибофлавин, тиамин и ниацин. По готвењето на Ронко големи морски школки, во топла вода што врие, исцедете и направете ја омилената страна или главното јадење уште повеќе вкусно. Големите морски школки Ронко се малку маснотии и се идеални за топли и ладни јадења со тестенини. Големите морски школки Ронко се исто така натриум и холестерол, направени без вештачки бои/вкусови и нема конзерванси. Како збогатен производ со макарони, ќе ги добиете дополнителните придобивки од основните хранливи материи како фолна киселина, рибофлавин, тиамин и ниацин. По готвењето на Ронко големи морски школки, во топла вода што врие, исцедете и направете ја омилената страна или главното јадење уште повеќе вкусно.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата