• Ново
Постелна гранична глава, повеќе бои и големини

Постелна гранична глава, повеќе бои и големини

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Класична силуета со елегантен и модерен изглед, оваа гранична глава сигурно ќе додаде стил во вашата спална соба. Неговиот луксузен ленен тапацир дава дополнителна привлечност и прицврстувањето на кадифен пена обезбедува дополнителна удобност. Се прикачува на која било стандардна рамка за кревет. Постелнина за гранични плочи, повеќе бои и големини : луксузен ленен тапацир. Плишана граница на пена. Headboard прилагодува до 3 ". Произведено во Илиноис. Само чисто место. Прицврстувачи на која било стандардна рамка за кревет. Потребно е лесно склопување. Вклучен е хардверскиот комплет. Близнак : 4" L x 41 "W x 51" H. Целосно : 4 "l x 56" W x 51 "H. Queen : 4" L x 62 "W x 51" H. Кинг : 4 "l x 78" W x 51 "H. California King : 4" L x 74 "W x 51" H.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата