• Ново
Свеќичка Жица Во Собата Одговара изберете: 1975-1983, 1986-ПОРШЕ 911

Свеќичка Жица Во Собата Одговара изберете: 1975-1983, 1986-ПОРШЕ 911

DEN 1599.84

Износ
Това е достапна

Нгк Е Специјалист За Палење со повеќе експертиза за ОЕ на глобално ниво од која било друга марка. Со повеќе од 80 години автомобилско искуство, семејството на автомобилски производи На Нгк Ккс се водени од екстремна посветеност на иновациите, перформансите и квалитетот. Премиум производите за палење на нгккккс се произведуваат до највисока издржливост и оперативни перформанси за да ги исполнат стандардите ЗА ОЕ. Специјалистот За палење целосна понуда на производи вклучува : свеќички, светилки, калеми за палење, чизми на серпентина и жичани комплети. Со најсовремени производствени, инвентарни и дистрибутивни капацитети во Северна Америка и на глобално ниво, НГК е посветена на обезбедување на клиенти со производи и услуги од светска класа. Наследството НА НГК ио, ненадминат квалитет и водечки возила во оперативната покриеност го зајакнува Нгк како Специјалист За Палење кој нуди квалитетни заменски делови за домашни и увозни возила. Свеќичка Жица Во Собата.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата