• Ново
Решетка Козметичка Торба Голем Капацитет Мрежа Тоалет Торбичка Шминка Чување Торба

Решетка Козметичка Торба Голем Капацитет Мрежа Тоалет Торбичка Шминка Чување Торба

DEN 367.84

Износ
Това е достапна

Опис. Дали сакате да имате торба за шминка за патување? Потоа, нашата пренослива торба за шминка е внимателно подготвена за вас. Висококвалитетен материјал за издржлива и практична употреба. Има голем капацитет за складирање на вашите дневни предмети. Одличен подарок за вашите пријатели на нивниот роденден и друг празник. Карактеристики. - Боја : Црна. - Материјал : Најлон. - Големина : Околу 23,00Х15, 00Х12, 00см/ 9, 04Х5, 89Х4, 72 инчи. - Костум за козметика, тоалети, алатки за шминка, производи за нега на кожата, производи за уметност на ноктите, додатоци за патување и така натаму. - Патенти на дизајнот на запечатување, мазна, цврста заштита, корисна за вашата секојдневна употреба. - Погодно е да го носите насекаде, погодно за домашна и надворешна употреба. - Тоа е торба за складирање шминка, можете да ги ставите вашите тоалети во неа. - Оваа торба можете да ја дадете на вашите блиски пријатели, драги членови на семејството или колеги. Костум за козметика, тоалети, алатки за шминка, производи за нега на кожата, производи за уметност на ноктите, додатоци за патување и така натаму. Патенти на дизајнот на запечатување, мазна, цврста заштита, корисна за вашата секојдневна употреба. Погодно е да го носите насекаде, погодно за домашна и надворешна употреба. Тоа е торба за складирање шминка, можете да ги ставите вашите тоалети во неа. Оваа торба можете да ја дадете на вашите блиски пријатели, драги членови на семејството или колеги.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата