• Ново
Опрема Изолирани Торба Торба-Лента

Опрема Изолирани Торба Торба-Лента

DEN 175.84

Износ
Това е достапна

Погледнете ги нашите производи, каде што можете да пребарувате низ нашата колекција на уникатни гаџети и подароци. Прелистајте го најширокиот асортиман на производи и изберете го најдобриот за вас.Карактеристики супериорна топлина запечатена, антимикробна термичка облога спецификации боја : Пругаста Димензија : 17 х 6 х 12,59 инчи.Тежина : 3.09 фунти-ШКУ : Shltl1947 Супериорно задржување на мразот. Истекување доказ топлина запечатени, антимикробни термички лагер. Бпа и пвц бесплатно. Димензиите се 17 х 6 х 12 инчи. Бренд : Рио. Модел БР : ЦТ781-1801-1. УПЦ : 080958386234.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата