• Ново
Гасеница 5t-Директно Ракав Лежишта Резервни

Гасеница 5t-Директно Ракав Лежишта Резервни

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Компатибилна опрема модели : 5 T1243 : ВАГОН 613 C II ТРКАЛО СТРУГАЛКА 613 C 613 C II ТРКАЛО ТРАКТОР ТРКАЛО ТРАКТОР-СТРУГАЛКА 613 G Гасеница Тежина(фунти) : 1.1 Должина(см) : 7.5 Ширина(см) : 4.3 Длабочина(см) : 7.7 Гасеница 5t-1243 Директно Ракав Лежишта (5t1243) резервен пазар. Гасеница. 5Т1243.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата