• Ново
Цветни Птици Бела Ткаенина Во Британски Стил Завеса За Туширање Со Куки Завеса За Туширање Ткаенина За Пеперутка Завеса За Бања Што Може Да Се Пере Брзо Сушење

Цветни Птици Бела Ткаенина Во Британски Стил Завеса За Туширање Со Куки Завеса За Туширање Ткаенина За Пеперутка Завеса За Бања

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Ние произведуваме со квалитет што е тешко да се најде на друго место и ви ги нудиме за соодветни цени. Од основната бура на идеи на производот, до испораката, се грижиме да работиме со сигурни извори кои се професионалци во областа. Ние користиме Висококвалитетен Полиестер во производството на нашите туш завеси, што е познато по своите карактеристики на лесно перење и сила. Исто така, ја одржува својата форма и, според тоа, е многу потрајна во споредба со другите видови материјали. Полиестерот може лесно да се измие и исуши. За да ја одржите ладната текстура, можете да размислите за додавање на омекнувач за време на процесот на перење. Потоа нежно исушете ја ткаенината на ниски температури за да добиете максимална употреба. Има толку многу дизајни што ќе ви се врти вртоглавица обидувајќи се да се решите само на еден, меѓу сите нив. Откако ќе одлучите за дизајнот, тогаш можете да ја изберете големината што најдобро одговара на вашата бања или декор темелно и остатокот да го оставите на нашиот тим. Одамна поминаа страшните денови на слабо гледање наоколу, обидувајќи се толку тешко да го пронајдете совршениот украс за вашите бањи. Завесите за туширање можат да бидат одличен можен избор на подароци. Зарем не сакате да направите промена и да им купите на вашите најблиски завеса за туширање што ќе ја подигне аурата во нивните бањи? Секој сака практичен предмет што може да биде и восхитувачки и корисен во исто време. Можеби дури и ќе ги спаси патување до продавницата!. Поради рачно мерење, ве молиме љубезно дозволете 1-2 см несовпаѓање. Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја, но поради разликите во резолуциите на компјутерскиот монитор, ние не сме одговорни за варијации во бојата помеѓу вистинскиот производ и визуелниот екран. Мерења-72х72 инчи.Вклучени се 12 куки. Направено од-висококвалитетен материјал од полиестерска ткаенина %100. Отпорен на вода. Лесен За Употреба-машинско перење и брзо се суши. Карактеристики живописни бои и јасна слика. Нема бледнее. Додава одлична перспектива-Задебелена графика отпечатена со најсовремена технологија за дигитално печатење. Дизајнерски уметнички дела - не е вообичаена вообичаена завеса за туширање што можете да ја најдете насекаде. Уникатен. Вистински. Забавно.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата