• Ново
Моху повторно се врати во затворен HDTV антена направена со рециклирани материјали

Моху повторно се врати во затворен HDTV антена направена со рециклирани материјали

DEN 319.84

Износ
Това е достапна

Гледајте ги вашите омилени локални и странски канали минус притисокот на месечните такси со инсталирање на оваа HDTV антена на Mohu Releaf HDTV направена со рециклирани материјали. Овој уред не само што ве олеснува од претплатата на кабелот, туку помага и во пониските сметки за енергија и го намалува отпадот. Врз основа на својата наградувана антена за лисја, releaf не е само тенка хартија, тоа е всушност хартија. Оваа антена Mohu HDTV е направена од 30 проценти картонски рециклиран картон. Дури е FSC, зелена заптивка и зелена-E сертифицирана и користи бои без потрошувачи без хлор (PCF). Оваа внатрешна антена е лесна за употреба и не треба да се укажува на одредена насока за да се добие добар прием. Монтирајте го насекаде и подготвено е да одите. Антената Mohu Releaf затворен HDTV направена со рециклирани материјали работи со 1080 HD преноси. Mohu releaf внатрешна HDTV антена направена со рециклирани материјали : флексибилен дизајн на антена во затворен простор. Коаксијалниот кабел може да се замени со различна должина. Најсовремена технологија за антена. Антената Mohu HDTV е компатибилна со 1080 HD преноси и е подготвена за 4 K Ultra HD. Нема потреба да го посочувате во одредена насока; Монтирајте го насекаде и добро сте да одите. Останете информирани со пристапот до локалното време, вести, итни случаи и затворање на училиштата. FSC, зелена заптивка и зелена-E сертифицирана. Направено со 100% обновлива електрична енергија и користи бои без потрошувачи без хлор (PCF).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата