• Ново
Кордел Ц Црвена Перка Смоки Џо

Кордел Ц Црвена Перка Смоки Џо

DEN 1119.20

Износ
Това е достапна

Памучната Црвена Перка Кордел Е легендарна мамка за различни риби за дивеч, од бас и перде во слатка вода до дамки и црвенокоси на бреговите. Црвената Перка може да се грче одозгора, непредвидливо работи со повлекување на пауза со грч-грч, обезбедува широко нишање при пребарување при директно враќање и е една од најдобрите мамки за будење некогаш направени. Обидете се полека да го извадите одозгора за злобни удари на топвотер од сите видови бас, вклучително и џиновски стриптизери. Конструкцијата со врвен квалитет и тешките компоненти ја прават Црвената Перка мамка од која може да зависите, без разлика на видот што го барате. Вистински Трчање V-буди за срцето запирање на топвотер штрајкови. Неодоливо нишање. Универзални Обрасци На Бои.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата